NewsOne скасував телемарафон «Треба поговорити» із кремлівським телеканалом

Опубліковано: 08.07.2019. Автор: .

Телеканал Newsone скасував телемарафон «Треба поговорити»

Керівництво каналу заявило, що «спроба організувати майданчик для обговорення неполітичних питань призвела до того, що проти нашого телеканалу була масована інформаційна атака». Про це йдеться в заяві на сайті каналу.

Планувалося організувати перший неполітичний телеміст між людьми з України та Росії. Його ведучими повинні були стати далекі від політики Андрій Малахов і Марія Сіттель. Тому ми вважаємо, що такі дії щодо телеканалу повертають Україну за часів прямого залякування і тиску на журналістські свободи, — йдеться в заяві.

Тож телемарафон вирішили скасувати.

У зв’язку з інформаційною кампанією проти своїх журналістів, загрозою нападу на канал і використанням його імені у передвиборчій кампанії низки українських партій ми змушені припинити підготовку телемарафону «Треба поговорити», — підкреслили організатори телемосту.

Нагадаємо, російський державний телеканал «Россия 24» анонсував проведення телемосту з українським NewsOne під назвою «Треба поговорити». Планувалося, що з боку Росії його буде вести шоумен Андрій Малахов, з українського боку — ведучий і генеральний продюсер NewsOne Василь Голованов. Українські політики та громадськість засудили таку ідею, назвавши її загрозою національній безпеці України.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...