Анастасія Ковальова, яку підпалив у Запоріжжі наречений, померла

Опубліковано: 11.07.2019. Автор: . Запорізька область

Авточернетка

Понад тиждень медики боролися за життя дівчини, стан якої був вкрай важкий. Минулого вівторка, 9 червня, Анастасії зробили другу операцію – замість обпеченої шкіри пересадили тимчасову свинячу. Під час операції у неї зупинялося серце, проте медикам вдалося тоді її врятувати. Але, на жаль дива не сталося і вчора, 10 червня, ввечері перестало битися серце 22-річної дівчини, за яку переживала вся країна. Про це у соцмережах повідомили запорізькі активісти та друзі.

Загалом Насті зробили дві операції, проте її  стан залишався критично важким, адже в неї було майже 90% опіків шкіри. Лікарі не робили жодних прогнозів і не приховували, що із такими травмами шансів у неї вижити було дуже мало.

Нагадаємо, у  Запоріжжі 28-річний хлопець підпалив свою 22-річну співмешканку Анастасію Ковальову посеред вулиці, обливши бензином. Дівчина отримала страшні опіки.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Як ви оцінюєте перші 100 днів роботи на посаді Президента Володимира Зеленського?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...