Львівські депутати підтримали ідею будівництва у місті метрополітену

Опубліковано: 11.07.2019. Автор: . Львівська область

Львівські депутати підтримали ідею будівництва у місті метрополітену

Сьогодні, 11 липня, на сесії Львівської міської ради депутати підтримали петицію про відновлення проекту міського метрополітену. За відповідну пропозицію проголосували 34 народні обранці, двоє виступили «проти».

Петицію із проханням «розморозити» проект будівництва львівського метрополітену зареєстрував на сайті міської ради наприкінці травня Василь Лозовий. Свою ідею автор пояснив перевантаженістю Львова, враховуючи затори та дуже велику кількість громадського й приватного транспорту у місті.

Для збереження архітектурного вигляду міста і для безпеки будівель, які занесені до спадщини ЮНЕСКО, я пропоную проект метрополітену, який буде побудований у радіусі не менш, ніж один кілометр від Львівської міської ради (Ратуші). Цей проект має право на життя, а з урахуванням сучасних технологій, його буде набагато легше реалізувати, ніж 25 років тому, – йдеться у тексті петиції.

Автор просить розпочати будівництво до 2022 року.

Трохи як за місяць звернення підписали 538 осіб із 500 необхідних. Тож депутати змушені були її розглянути.

Тепер місто має напрацювати шляхи реалізації відновлення проекту метро у Львові.

Додамо, що ідею метрополітену чи так званого підземного трамвая у Львові почали реалізовувати наприкінці 1980-х років. Метро мало пролягати через центр Львова та сполучати Підзамче, район вулиць Снопківської, Сахарова та Наукової. Першу вентиляційну шахту почали зводити біля палацу Потоцьких, але це пошкодило довколишні будівлі, тож реалізацію проекту зупинили.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...