Невідомі на Рівненщині труять безпритульних собак

Опубліковано: 11.07.2019. Автор: . Рівненська область

Невідомі на Рівненщині труять безпритульних собак

Про черговий випадок нелюдської жорстокості в соціальній групі Оженин у Facebook написала місцева мешканка Анна Сусь (Острозький район). Дівчина стверджує, що отруєння бродячих собак там непоодинокі.

На Бродові, неподалік селища Цукрового заводу знайдений ще один отруєний собачка. Їжачок теж спробував цієї страви. Кашу з фаршем принесли в прозорій кришці з-під торту. Це символічно? Святкуємо? Ще один собачка був на повороті біля лісу. Всі собачки стерилізовані і були люди, які хотіли їх забрати, але якась скотина не дала їм цього шансу. Ось маємо: п’ять знищених тварин! А це фото, де вони живі і щасливі. А найстрашніше, де ще довіряють людям. Страшно, що «люди» здатні на таке, незабаром і дітей чужих будуть труїти, бо кричать під вікнами, не дають бідним спати, – емоційно написала дівчина і додала фото.

Варто зазначити, що такі випадки людської жорстокості на Рівненщині, і зокрема, в обласному центрі не рідкість. Тож на сайті міської ради з’явилася петиція від небайдужих громадян з пропозицією запровадити обов’язкову реєстрацію безпритульних тварин. Автор звернення Роман Марков вважає, що також потрібно вирішити питання стерилізації тварин та дотримання правил поводження та утримання чотирилапих. Тож чоловік пропонує Рівненській міській раді розробити правила утримання та поводження з тваринами у Рівному. Підписати петицію можна на сайті Рівненської міської ради до 22 серпня.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Як ви оцінюєте перші 100 днів роботи на посаді Президента Володимира Зеленського?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...