«Поїде в Ростов»: міністр Омелян відреагував на заяву Зеленського про розширення люстрації

Опубліковано: 11.07.2019. Автор: .

«Поїде в Ростов»: міністр Омелян відреагував на заяву Зеленського про розширення люстрації
Володимир Омелян.

Ідея розширення люстрації та різкі висловлювання Президента України Володимира Зеленського на адресу політиків і чиновників часів керівництва Петра Порошенка неабияк обурили Міністра інфраструктури Володимира Омеляна. Топ-чиновник геть не втримався і написав відповідь на своїй сторінці у Facebook.

Дуже лестить увага Президента України. В кожному його ролику на внутрішньополітичну тематику присутнє згадування моєї скромної персони. Добре, що належне виховання, вища освіта і досвід роботи не дають шансу на народження у мене манії величі.

Все погано і всі не такі – це чудова теза. Я її чув і п`ятнадцять років тому, і дев’ять років тому. Чую останні п`ять, – написав міністр.

Не оминув увагою пан Омелян і роботу самого Президента України. Міністр вважає, що на своєрідному стилі керівництва Зеленському далеко не заїхати.

Ви самі щось намагалися зробити? Майже два місяці вже пройшло…Чи тупо немає повноважень, знань, вмінь, бачення, команди, бажання, часу? Ну, протягнете Ви на хайпі, «ссишиш, ти», «чєрт, лушпарік» ще місяць-другий.А далі люди заглянуть у холодильник і запитають: «а що, крім Сватів і Кварталу 95 по телебаченню, нас годувати не будуть?» І поїдете Ви в Ростов, вести сміхопанораму на регіональному телебаченні.

Повтору 2010 року не буде. Як би кому це не хотілося. Президент – це важко…Готуйтеся, бо дякую ніхто не скаже точно. Навіть якщо зробите грандіозні звершення. Пощастить, якщо не проклинатимуть. Щоправда, ілюзій щодо ймовірності таких змін у Вашому виконанні в мене вже не залишилося, – підсумував Володимир Омелян.

А для більшого ефекту міністр проілюстрував свій допис цим зображенням:

«Поїде в Ростов»: міністр Омелян відреагував на заяву Зеленського про розширення люстрації

Нагадаємо, сьогодні у своєму черговому відеозверненні Президент України Володимир Зеленський заявив, що напрацьований його командою законопроект пропонує люструвати осіб, які у період з 23 лютого 2014-го до 19 травня 2019 року обіймали посади Президента України, голови Верховної Ради, Генерального прокурора, голови СБУ, голів Антимонопольного комітету та Фонду державного майна, голів Державної фіскальної служби та митниці, секретаря РНБО, керівників оборонних підприємств, а також усіх народних депутатів.

Також раніше Президент України Володимир Зеленський заявив, що цього року в День Незалежності не буде військового параду, а кошти, які повинні були виділити на нього, віддадуть на премії військовим.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Як ви оцінюєте перші 100 днів роботи на посаді Президента Володимира Зеленського?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...