У Костополі так поспішали відремонтувати дорогу до дня міста, що асфальт вкладали під час зливи

Опубліковано: 12.07.2019. Автор: . Рівненська область

У Костополі так поспішали відремонтувати дорогу до дня міста, що асфальт вкладали під час зливи
Скрін з відео.

Чиновники не втомлюються за кожної нагоди, особливо перед виборами, розповідати, скільки відремонтовано доріг у тому чи іншому регіоні і скільки грошей на це витратили. На словах, усе виглядає досить-таки привабливо і перспективно, проте на ділі якість цих відремонтованих доріг залишає бажати кращого.  А ще коли на носі – чергове свято і встигнути треба будь-якою ціною, тоді якість – останнє, про що думають комунальники. Чергове відео такого ремонту опублікувала у Facebook мешканка Костополя (Рівненська область) Татьяна Попружук. На відео видно, як дорожники під час сильної зливи вкладають асфальт.

Як пояснити це явище, бо я не фахівець із  укладання асфальту, але, на мою думку ,він не вкладається на воду та під зливою?! А може, це новітні технології? Та якщо так, то iнше питання: які кошти виділені , стільки техніки задіяно, яка кількість людей працює і чому якість укладеної дороги така, як хтось украв трохи асфальту i утрамбував нашвидкуруч у темряві, з горбиками та ямами?Зрозуміло, треба поспішати до свята міста, але чи варто такою ціною? – цікавиться жінка.

Як пояснити це явище, бо я не фахIвець по укладанню асфальту, але, на мою думку ,вIн не накладается на воду та пIд зливою?! А може це новIтнI технологii? Та якщо так, то iнше питання :такi кошти видiленi , стiльки технiки задIяно, така кiлькiсть людей працюе, то чому якiсть укладеноI дороги така, як хтось украв трохи асфальту i утрамбував нашвидкоруч у темрявi, з горбиками та ямами? Зрозумiло, треба поспiшати до свята мiста, але чи варто такою цiною?

Опубліковано Татьяною Попружук Четвер, 11 липня 2019 р.

Кореспондент «Західного аргументу» намагався з’ясувати у міській раді, що ж це за такі новітні технології костопільських комунальників і скільки грошей платників податків витратили на такий «ремонт». Однак марно – зараз чиновникам не до коментарів.

Сьогодні ми святкуємо День народження міста, відповідно, усі зайняті організацією та проведенням святкових заходів, тому, на жаль, зараз дати вичерпну відповідь немає можливості, – пояснили у прес-службі Костопільської міської ради.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...