Мешканці Миколаєва хочуть знищувати безпритульних тварин

Опубліковано: 15.07.2019. Автор: . Миколаївська область

Мешканці Миколаєва вимагають знищувати безпритульних тварин

Поки чи не у кожному місті України зоозахисники добиваються гуманного ставлення до безпритульних тварин –  не вбивати їх, а вакцинувати і стерилізувати, та відкривати притулки, мешканці Миколаєва підтримали дещо дивну петицію. Її автор вимагає присипляти безпритульних тварин, а не стерилізувати.

Автор петиції Владислав Спесивець вимагає від влади «Прийняти програму безповоротного відлову безпритульних тварин». Відповідну петицію чоловік зареєстрував на сайті Миколаївської міської ради. І свою вимогу він пояснює саме гуманним ставленням до чотирилапих друзів.

Міська влада хоче прийняти не ефективну програму «вилов, стерилізація, вакцинація і випуск» стосовно безпритульних тварин.  Дана програма зарекомендувала себе з негативної сторони та саме «завдяки» їй в місті зараз неможливо проїхати на велосипеді або пройти з домашнім улюбленцем. Кількість безпритульних собак просто неймовірна, особини не поодинокі, а повністю сформовані зграї, які борються за територію, їжу та лідерство.  Програма ефективна тільки при малій кількості особин в місті (як це у Львові, де спочатку провели масовий вилов і евтаназію, а потім ввели програму ВСВВ). У Миколаєві ж на вулицях кілька тисяч тварин, депутати й справді вважають, що стерилізація допоможе різко скоротити популяцію диких тварин в місті? А головне, це точно допоможе припинити напади на людей? Та ви впевнені що це гуманно – відправляти собак на голод і холод? Я так не думаю. І пишу я це не просто так, мої рідні особисто стали жертвами агресивної зграї. Тому закликаю депутатів проголосувати за європейський, перевірений спосіб контролю популяції безпритульних тварин — безповоротний відлов. Адже Миколаїв – місто для людей, а не собак, – написав чоловік.

Також він вимагає ввести реєстрацію домашніх тварин, щоб «недобросовісні люди думали перш ніж брати на себе відповідальність за тварину».

До кінця збору підписів під петицією ще є 43 дні, одна її вже підтримали 1064 особи із  1000 необхідних.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...