«Пішов геть і замовкни!» Користувачів соцмережі обурило відео сварки поляка із заробітчанами

Опубліковано: 17.07.2019. Автор: .

«Пішов геть і замовкни!» Користувачів соцмережі обурило відео сварки поляка із заробітчанами

У мережу потрапило відео сварки між польським роботодавцем і заробітчанами з України. Його розмістили в групі «Український мігрант» в Facebook.

На відео чітко видно, як польський роботодавець з синьою парасолькою приходить на поле, де працюють українці. Він сильно кричить на них, а коли помічає, що його знімають на відео – втрачає терпіння і вибиває телефон з рук жінки. На будь-які зауваження українських заробітчан він починає хамити і лаятися матом. Врешті між ними виникла бійка.

Користувачів соцмережі обурило те, що вони побачили:

«Українці піднімають польську економіку. Я вважаю, що ми заслуговуємо кращого ставлення», «За це стояв Майдан? Гірше вже не буде. Так прикро, що наші громадяни в 21 сторіччі мають працювати в таких умовах».

Вже давно настав час відкритого, публічного і дуже неприємного обговорення що до відношення польських роботодавців до українських мігрантів

Опубліковано Український мігрант / Украинский мигрант Середа, 17 липня 2019 р.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Де Ви зустрічатимете Новий 2020 рік?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...