Зеленський вніс зміни до положення про військову службу в разі оголошення воєнного стану

Опубліковано: 17.07.2019. Автор: .

Зеленський вніс зміни до положення про військову службу в разі оголошення воєнного стану

Президент Володимир Зеленський видав указ, яким вніс зміни до Положення про проходження громадянами України військової служби у ЗСУ. Указ оприлюднений на сайті глави держави.

Документ доповнений пунктом, у якому йдеться, що у випадку введення воєнного стану для формування військових адміністрацій в населені пункти направляються військовослужбовці «з метою виконання завдань в інтересах оборони держави та її безпеки». Відряджені військовослужбовці повертатимуться на службу після припинення воєнного стану чи завершення своєї роботи у військовій адміністрації.

Також Зеленський замінив в одному з пунктів формулювання «оголошення воєнного стану» на «оголошення стану війни». Це стосується молодшого і старшого офіцерського складу, які проходять військову службу та можуть отримати певні строки вислуги. Терміни вислуги встановлюються «до дня і часу припинення стану війни».

Нагадаємо, Україна вводила воєнний стан 26 листопада 2018 року після того, як 25 листопада Росія вперше відкрито використала зброю проти України — військові РФ обстріляли українські кораблі «Бердянськ», «Нікополь» та буксир «Яни Капу» у Керченській протоці та захопили в полон 24 українські моряки.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...