«Довбні з податкової»: покійному Кузьмі Скрябіну ДФС виписала штраф

Опубліковано: 18.07.2019. Автор: .

«Довбні з податкової»: покійному Кузьмі Скрябіну ДФС виписала штраф

Відомий музикант Андрій Кузьменко – «Скрябін», який  загинув у ДТП чотири роки тому –  2 лютого 2015-го, змушений заплатити штраф, виписаний йому співробітниками Державної фіскальної служби. Мова йде про  1 613 гривень 35 копійок. Фото штрафу опублікував у  Facebook Олексій Мочанов.

Довбні з податкової  3 липня 2019 року надіслали Кузьмі штраф. Через 4,5 року після його загибелі. Я готовий його оплатити, щоб Держава Україна не постраждала. І щоб на Андрію  не висів висяк, може, він і, правда, колись щось не докинув  на рахунок податкової, хіба мало. Я хочу, щоб, якщо ви мене читаєте, довбні,  в «лічку» скинули мені, як вам закрити ці 1613,35 коп. І щоб ви знайшли невменяшку, яка в липні 2019 року відправила штраф на адресу загиблого в лютому 2015-го Андрія Вікторовича Кузьменка. Чекаю, – йдеться у дописі.

Очевидно, вони надто буквально зрозуміли фразу: «Кузьма живий!», – пишуть у коментарях.

«Довбні з податкової»: покійному Кузьмі Скрябіну ДФС виписала штраф

Окрім того, багато знайомих та друзів Кузьми написали, що можуть сплатити цю суму. Вони вимагають притягти до відповідальності відправника повідомлення.

Тим часом, у ДФС повідомили, що система податкової відправила повідомлення автоматично «на підставі даних інтегрованої картки платника», пише LIGA.net . Але у коментарях підписники зауважили, що «робот поставити печатку не може».

 

 

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...