Львівські медики виходили немовля, народжене із критично малою вагою, від якого відмовилися батьки

Опубліковано: 18.07.2019. Автор: . Львівська область

Львівські медики виходили немовля, народжене із критично малою вагою, від якого відмовилися батьки

16 липня маленькій Іринці, що народилася з вагою всього 480 г, виповнився рік. Від неї ще при народженні відмовилися батьки, тож дитина відсвяткувала свій перший день народження у неонатальному центрі Львівської обласної клінічної лікарні.

Як повідомила завідувачка відділення патології недоношених новонароджених, головний неонатолог Львівщини Ольга Децик, дівчинка дуже поспішала з’явитися на світ. Вона народилася на 23 тижні вагітності з вагою всього 480 г з незрілістю усіх органів і систем: з недостатнім розвитком нервової системи, легень, серця, нирок, органів травлення, імунної системи. І цю дитину лікарям вдалося виходити, повідомляють колеги із zaxid.net.

Це перша дитина з такою критично малою вагою тіла, всього 480 г, яку вдалося виходити. Хоча ми вже 20 років виходжуємо дітей, що народилися з вагою до одного кілограма. Але з такою критично малою вагою, менше 500 г, вперше. Тому Іринка – наша радість і гордість, – каже Ольга Децик.

Від дитини відмовилися батьки, тож з перших днів народження і дотепер маля перебуває в центрі, де нею опікуються лікарі. Три місяці провела у відділенні інтенсивної терапії, решту часу – у відділенні патології передчасно народжених. З допомогою лікарів вона подолала всі перешкоди, поборола всі загрози і зараз нормально розвивається. Усміхнена, спокійна, активна.

Сьогодні, 18 липня, дівчинку передали у будинок дитини. Її день народження лікарі вирішили відсвяткувати в лікарні. Маля потребує допомоги небайдужих і спонсорів.

З усіх питань можна звернутися до Ольги Децик за номером телефону  – 0 67 373 63 45.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...