Стало відомо, скільки заробляв Зеленський, коли був актором, і яка у нього зарплата зараз

Опубліковано: 18.07.2019. Автор: .

Стало відомо, скільки заробляв Зеленський, коли був актором, і яка у нього зарплата зараз

Перший помічник Президента України Володимира Зеленського Сергій Шефір розповів про те, скільки глава держави заробляв на концертах «95 кварталу». Про це він розповів в інтерв’ю виданню LB.ua. За його словами, сума варіюється в районі тисячі доларів.

50% відходить на студію, супроводжуючий ансамбль, оренду, і 50% – на творчий колектив, включаючи і авторів. Припустимо, гонорар становить 20 тисяч. Якщо трупа людей в десять і авторів чоловік 10-15, як ці 50% можуть розподілитися, ви вважаєте? Розподіліть 10 тисяч на 10 акторів і на 15 авторських груп – скільки отримає Зеленський? Тисячу! – сказав Шефір.

При цьому помічник Президента уточнив, що сума може бути більшою чи меншою в середньому на 200 доларів.

Тим часом, у Державному управлінні справами сказали, що Володимиру Зеленському за роботу на посту Президента України у червні було нараховано  28 тисяч гривень. Із цієї суми відрахували податки та збори згідно з чинним законодавством – 5 460 грн. Тож на руки Президент отримав 22  540 грн.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

Чого ви очікуєте від 2020 року?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...