Перший помічник Президента назвав злом Українську повстанську армію

Опубліковано: 19.07.2019. Автор: .

Перший помічник Президента назвав злом Українську повстанську армію
Сергій Шефір.

Перший помічник Президента України Сергій Шефір в інтерв’ю LB.UA заявив, що Українська повстанська армія – це зло, а також згадав, що його батько «боровся з бандерівцями». Проте зараз, за його словами, він змінив своє ставлення до УПА.

Так, я вам більше скажу, у мене батько воював і навіть після війни боровся з «бандерівцями» і розповідав мені жахливі речі, – заявив Шефір, відповідаючи на питання про те, чи постраждала його родина під час війни.

За словами помічника Президента, батько, який служив у Червоній армії, розповідав йому про вчинки УПА.

Він служив у піхоті Червоної армії. Після війни його, 17-річного, перекинули в західну Україну. Батько розповідав про страшні картини. Я ріс з відчуттям…, – розповів Шефір. Після уточнюючого питання – «що бандерівці – це зло», він відповів «Так».

При цьому Шефір додав, що зараз так такого відчуття не залишилося.

Не залишилося, тому що я читаю, дивлюся щось, дізнаюся, розмовляю з представниками обох таборів і розумію, що людей зіштовхнули. Одні воювали за свою землю, незалежність, а іншим говорили – це бандити. Інформаційна політика тоді ось так працювала. Я вам більше скажу, у батька був перший інфаркт після того, як в 90-ті почали розкривати інформацію про злочини Сталіна. Він свято вірив у радянські гасла і говорив: «Ми йшли з ім’ям Сталіна в бій», – підсумував помічник Президента.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Де Ви зустрічатимете Новий 2020 рік?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...