Українські військові перевіряють інформацію про присутність російських військ у Чорнобильській зоні

Опубліковано: 20.07.2019. Автор: .

Українські військові перевіряють інформацію про присутність російських військ у Чорнобильській зоні
Фото ілюстративне.

У соціальній мережі Facebook поширюється інформація про присутність поблизу українського кордону на білоруській частині Чорнобильської зони відчуження російських військ. Про це повідомила прес-служба 61-ї окремої піхотної єгерської бригади Збройних сил України.

Про наявність зазначеної інформації вже доведено до командування всіх рівнів. В даний час факт присутності російських військ у північній межі України на білоруській частині Чорнобильської зони відчуження вже перевіряється, – йдеться у повідомленні.

Щойно розмовляв з мешканцем Іванківського району, який проживає поруч з кодону з Білоруссю. Твердить що в білоруській частині Чорнобильської зони зараз повно солдатів і техніки армії РФ. Спілкуючись з українцями, які традиційно ходять через кордон в Білорусь, ці військові заявлять, що їх завдання – швидко зайняти Київ. Місцеві жителі кажуть, що росіяни тренуються «ламати» кордон України. Сплутати їх з білорусами не можливо – тому що чи не половина військових виглядають як «буряти»  чи «якути», – пише у Facebook Володимир Мартинюк.

У бригаді заявили, що в разі підтвердження інформації за лічені години готові приступити до оборони України на вказаній ділянці кордону і «дати гідну відсіч агресору».

Раніше генштаб ЗСУ заявив, що загальна кількість особового складу ЗС Росії вздовж державного кордону України в Донецькій і Луганській областях, а також в окупованому Криму становить близько 82 тис. військовослужбовців.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...