«Зникнути на 24 години»: серед підлітків стає популярною нова суїцидальна гра

Опубліковано: 20.07.2019. Автор: .

«Зникнути за 24 години»: серед підлітків стає популярною нова суїцидальна гра

Правоохоронці б’ють на сполох – нова небезпечна забавка вже поширена в інших країнах, зокрема в Естонії. Тож ситуаційний центр Національної поліції України попередив батьків бути пильними щодо поведінки своїх чад.

За правилами гри, яка набирає обертів у Європейському Союзі, дитина має зникнути на добу, аби батьки та друзі не могли її знайти. Наразі найпоширенішою гра є в Естонії. Співробітники естонської поліції часто розслідували такі «штучні» зникнення дітей в 2019 році.

Тому у разі зникнення вашої дитини – одразу телефонуйте до Національної поліції України, – йдеться у повідомленні правоохоронців.

«Групи смерті» – це спільноти, зосереджені переважно у мережі Вконтакте, розраховані на підлітків. Починається все з того, що їхні адміністратори дають учасникам груп травматичні «завдання» – наприклад, свідомо порізати собі руки лезом, відзнявши усе це на відео. Кінцевою метою «гри» є доведення дитини до самогубства, яке вона також повинна зафіксувати на камеру.

Онлайн-месенджери захоплює нова суїцидальна гра під назвою Момо. Розрахована вона на дітей і підлітків, і працює в основному в популярному мессенджері Whats Арp.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...