Українці Австралії першими у світі проголосували на парламентських виборах, а в Антарктиді лише готуються

Опубліковано: 21.07.2019. Автор: .

Українці Австралії першими у світі проголосували на парламентських виборах, а в Антарктиді лише готуються
Українці в Австралії вже проголосували.

В Україні сьогодні тривають вибори до Верховної Ради. Прийти віддати свій голос за того чи іншого кандидата чи партію можна з 08:00 до 20:00. У роботі дільниць не передбачені перерви, тому можна приходити голосувати у будь-який час в межах вказаних годин. Проте голосують українці не лише вдома, а й за кордоном.

Загалом українці можуть проголосувати у 72 країнах світу на 102 виборчих дільницях. Щоправда, через малу кількість дільниць у деяких країнах, українцям доводиться вистоювати у довжелезних чергах. Наприклад, в Австралії є лише одна українська виборча дільниця на цілу країну, а ось у США їх чотири.

Тим не менше, виборча дільниця в Австралії, що знаходиться на території посольства України в Австралії у Канберрі, першою в світі розпочала свою роботу – о 1 годині ночі за київським часом (о 08:00 за місцевим). На сторінці Посольства України в Австралії у Facebook повідомляється, що всі, хто стоїть на консульському обліку, мають змогу проголосувати до 20-ї години вечора за місцевим часом (до 13:00 за Києвом). Аби проголосувати з собою потрібно мати закордонний паспорт.

О другій ночі за Києвом і о восьмій за місцевим часом відкрилися також виборчі дільниці в столиці Японії Токіо та столиці Республіки Корея Сеулі.

Зможуть віддати свій голос на парламентських виборах і полярники на найвіддаленішій виборчій дільниці Земної кулі – на антарктичній станції Академік Вернадський. Для цього ЦВК виготовила 26 бюлетенів – 13 – для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі і ще 13 – для голосування на окрузі № 223. Тут голосування розпочнеться о 08:00 за місцевим часом (о 14:00 за київським).

Перші результати виборів з’являться на сайті ЦВК вже в ніч на 22 липня. Але це будуть лише попередні результати підрахунку певної частини голосів. Офіційні результати 100% підрахованих голосів повинні оголосити до 5 серпня. Перше засідання новообраний парламент має провести до 9 вересня.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...