Навколо світу за 280 днів: киянин об’їхав Земну кулю, встановивши одразу три національні рекорди

Опубліковано: 22.07.2019. Автор: .

Навколо світу за 280 днів: киянин об’їхав Земну кулю, встановивши одразу три національні рекорди

Артемій  Сурін зізнався, що надихнули його на подорож книжки Жюля Верна та Джека Лондона, які батько дарував йому в дитинстві.  Він встановив одразу три національні рекорди, об’їхавши Землю, не користуючись літаками.  Чоловік став першим українцем, який здійснив навколосвітню подорож. Зустрічали мандрівника з тривалої подорожі у Чорноморську (Одеська область), куди він прибув поромом із Батумі.

Я не могла не відпустити, тому що дуже трепетно ​​ставлюся до мрій людей, оскільки це була мрія з дитинства, звичайно ж я підтримала, – каже нашим колегам із 5 каналу Марина Яхонтова. – Коли чекала, думала, як раніше жінки чекали своїх чоловіків з подорожей, коли не було зв’язку, відео повідомлень, і я рада, що ми за ці дев’ять  місяців тричі зустрічалися, я тричі до нього прилітала.

Маршрут Артемій складав самотужки. Він мріяв про справжню навколосвітню подорож, тож чітко дотримувався канонів Лондонського Королівського Географічного товариства. Згідно з їхніми правилами, використання літаків – заборонено.

Навколо світу за 280 днів: киянин об’їхав Земну кулю, встановивши одразу три національні рекорди

За канонами, навколосвітній подорожі відповідає та подорож, яка була здійснена з перетином усіх меридіанів Землі, з візитом на усі континенти землі, враховуючи що ці канони були прийняті більш як 100 років тому, тоді авіації не було, то безумовно це має бути без авіаперельотів, це був найскладніший фактор цієї навколосвітки, – запевняє мандрівник.

У навколосвітню подорож Артемій вирушив торік у жовтні. З рідного Києва чоловік поїхав на захід, до Карпат і вже звідти за кордон. За цей час відвідав 41 країну. Штампи у двох закордонних паспортах – офіційне підтвердження місць, де побував мандрівник.

За час подорожі Артемій подолав більше 100 тисяч кілометрів та пересувався сорока одним видом транспорту. Не минулося без пригод – чоловіка мало не стратили в Ірані, коли він намагався за допомогою квадрокоптера зафільмувати тамтешні краєвиди.

Суд був більше схожий на фарс. Ніхто не дав перекладача і за 5 хвилин суддя постановив «ви звинувачуєтесь в шпіонажі проти ісламської республіки», – розповідає Артемій Сурін.

Українські дипломати визволили мандрівника та доправили до Азербайджану. Всі пригоди під час подорожі Артемій знімав на відео, що стало приводом одразу для трьох національних рекордів – у тривалості, географії та способі фіксування.

Навколосвітня подорож коштувала Артемію близько 130 тисяч доларів.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чим ви займаєтеся під час карантину?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...