«Каламбія пікчерз – пацанва»: щоб записати звернення Зеленського за кермом авто, його возили по Києву на евакуаторі?

Опубліковано: 23.07.2019. Автор: .

«Каламбія пікчерз – пацанва»: щоб записати звернення Зеленського за кермом авто, його возили по Києву на евакуаторі?

Напередодні парламентських виборів Президент України Володимир Зеленський опублікував у Facebook відео, на якому розповідає українцям, як слід правильно голосувати. У кадрі глава держави говорить, сидячи за кермом елітного авто Tesla. Проте уважні користувачі Інтернету помітили, що автомобіль, на якому нібито їде пан Зеленський, надто високий порівняно з автівками, що проїжджають повз. Навіть із джипами. Тож зробили висновок, що він стоїть на…евакуаторі.

Вчора Президент записав ролик на користь «партії, яку не можна називати». Щоб зняти ролик, Володимиру знадобилось: позичити «Теслу» в офіційного шептуна Президента — пана Богдана, орендувати евакуатор, поставити автівку на нього, завдяки цьому «Тесла» стала вищою за джипи на дорозі, виключити двигун, щоб бокові дзеркала були закритими. І, нарешті (а це було найтяжче) з розумним виглядом крутити кермо. «Каламбія пікчерз» — пацанва зелена!, – йдеться у дописі Telegram-каналу «Хріновини».

Опубліковано Володимиром Зеленським Понеділок, 15 липня 2019 р.

Так це насправді чи ні, стверджувати важко. Однак, судячи із відео, усе дійсно виглядає надто нереалістично.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...