«Змилостивилася і дала ще один шанс»: «козак» Гаврилюк шукає роботу, щоб не покинула молода дружина

Опубліковано: 24.07.2019. Автор: .

«Змилостивилася і дала ще один шанс»: «козак» Гаврилюк шукає роботу, щоб не покинула молода дружина

До нового складу Верховної Ради України дев’ятого скликання не пройшли багато одіозних і відомих постатей. Одним із них є екс-нардеп, колись, без перебільшення, один із символів Революції гідності – Михайло Гаврилюк. Одразу після виборів на своїй сторінці у Facebook він написав, що буде критикувати нову владу.

Хотів би заспокоїти всіх, хто переживає, куди ж Гаврилюк має їхати на заробітки, і коли його покине молода дружина. Усе своє життя я працюю. З 14 років допомагаю батькам утримувати нашу велику родину, тому не хвилюйтесь – я не пропаду. Дружина змилостивилась і дала мені ще один шанс знайти роботу, тому розлучення також відміняється.

Людська підтримка – одне з наймінливіших явищ у світі. Сьогодні є, завтра немає. Найважливіше підтримка рідних – і в мене вона є.

За цих п’ять років я пройшов шлях від звичайного громадянина-будівельника до відомого учасника Революції – і до винуватця всіх бід українського народу на чолі зі злочинною владою, яка прийшла на крові. Великий стрибок, погодьтеся, – написав пан Гаврилюк.

Крім того, він додав, що найближчим часом планує відпочити від напруженого графіку і «тонн бруду, який вилили на нього за період перебування у парламенті». А далі – критикуватиме владу.

Тепер я займуся однією з найлегших справ. Так що посуньтесь, диванні критики, у вашому полку прибуло. Дивлячись на кількість україноненависників, які пройшли в Раду, розумію, що критикувати буде кого. Епоха Гідності минула, почалася нова. Якою вона буде? Побачимо? – підсумував екс-нардеп.

Нагадаємо, до попереднього скликання Верховної Ради України Михайло Гаврилюк потрапив як мажоритарник по 95 округу (Ірпінь, Київська область). Тоді він був висунутий від партії «Народний фронт» і здобув 19,43 % голосів виборців. Цього разу Гаврилюк вирішив не вигадувати велосипед і вкотре спробував свої сили вже на добре відомому йому окрузі. Щоправда тепер, за даними ЦВК, він набрав всього 0,56% голосів. Відтак, до нового парламенту не потрапляє.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...