Туристів в Чорнобиль возитимуть катерами, а зону відчуження «накриють» швидкісним інтернетом

Опубліковано: 25.07.2019. Автор: . Київська область

Туристів в Чорнобиль возитимуть катерами, а зону відчуження «накриють» швидкісним інтернетом

Уряд змалював план робіт щодо збільшення туристичного потенціалу Чорнобильської зони. Таким чином Кабмін відреагував на указ Президента Володимира Зеленського, яким той зобов’язав чиновників перетворити місто-привид Прип’ять в туристичну Мекку.

І хоча особливою ​​деталізацією документ не відрізняється, в ньому перераховано перелік відповідальних за роботи відомств, терміни, а також приблизний вектор бурхливої ​​туристичної діяльності, повідомляє UBR. Головними виконавцями Кабмін призначив Мінприроди, Мінекономрозвитку, МВС, Держатомрегулювання, Держагентство з управління зоною відчуження (ГАЗУ), а також, за погодженням, Службу безпеки.

Представники цих структур до 11 жовтня мають перевірити стан існуючих пунктів пропуску. І в разі потреби провести ремонт, закупити додаткове обладнання і розробити схеми переміщення турпотоків, щоб забезпечити підвищену пропускну здатність.

Уздовж туристичних маршрутів забезпечити належну інфраструктуру, а також оновити матеріальну базу в частині проведення дозиметричного контролю.

Сприяти розвитку нових маршрутів. У тому числі з використанням водних шляхів. Простіше кажучи, Кабмін пропонує дозволити турагентствам возити туристів до станції по річці Прип’ять.

Опублікувати на сайті ГАЗУ графік відвідування станції туристами, а також інформацію про тимчасові обмеження, щоб ті завчасно знали про заборону.

Запустити свого роду електронну чергу – попередню (за 3 дні) реєстрацію туристів. Запустити на міжнародному ринку новий туристичний бренд «Безпечний Чорнобиль».

Кабмін також пропонує направляти 10% коштів, які надходять на будівництво сховища відпрацьованого ядерного палива, на розвиток біосферного заповідника.

Нарешті, до 11 жовтня також потрібно забезпечити накриття зони відчуження високошвидкісним мобільним Інтернетом.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...