«Мені байдуже. Правила одні для всіх!» Патрульний, який забирав на евакуатор Mercedes мера Дніпра, став героєм соцмереж

«Мені байдуже. Правила одні для всіх!» Патрульний, який забирав на евакуатор Mercedes мера Дніпра, став героєм соцмереж
Автомобіль Бориса Філатова у Дніпрі знають майже всі.

Сьогодні, 27 липня, у соцмережах з’явилося відео, як на Катеринославському бульварі міста Дніпра евакуйовують чорний автомобіль марки Mercedes-Benz із номерним знаком АЕ 1289 НА. Причина – порушення правил паркування, адже авто стояло на пішохідному переході. Ця історія не набула б такого розголосу, якби один з випадкових перехожих під час евакуації елітної транспортного засобу не повідомив патрульним, що він належить…міському голові Дніпра Борису Філатову.

«Мені байдуже. Правила одні для всіх!» Патрульний, який забрав на евакуатор Mercedes мера Дніпра, став героєм соцмереж

Цікаво, що правоохоронець навіть після зауваження продовжив евакуацію автівки. Натомість відповів, що йому особисто байдуже чий це автомобіль, адже правила дорожнього руху одні для всіх.

Відреагував на новину про евакуацію свого службового автомобіля і сам пан Філатов, який стверджує, що зараз він знаходиться в Одесі, а про цю новину дізнався із соцмереж.

Так, я вже в курсі. Перестаньте слати мені посилання. Ні, мою автівку не евакуювали за неправильне паркування. Вона броньована і інспектори просто не змогли її підняти. Так, поки я святкую в Одесі 26-річницю підняття прапора на «Гетьмані Сагайдачному», мій водій порушив ПДР. Ні, я нікому не телефонував, не кричав на підлеглих, не викликав поліцію і не намагався зам’яти справу. Так, мої же підлеглі інспектора оштрафували мого же особистого водія на авто, яке знає все місто, – емоційно написав пан Філатов.

Також міський голова Дніпра додав, що ці інспектори обов’язково отримають премії, а водій буде покараний. Окрім того, він пообіцяв вже у вересні цього року на сесії міської ради підняти питання про виділення коштів для Інспекції по паркуванню на придбання більш потужного евакуатора, який зможе транспортувати броньовані авто та елітні позашляховики.

Тим часом в інспекції з питань контролю паркування автомобілів розповіли у скільки обійдеться порушнику неправильна парковка. Відомо, що йому доведеться оплатити вартість доставки автомобіля на штраф-майданчик становить 740 гривень при масі машини до 2 тонн і 820 гривень при масі більше 2 тонн. Вартість перебування автомобіля на штраф-майданчику становить 120 гривень на добу за перші 7 днів і по 20 гривень – кожний наступний день. Штраф за парковку біля пішохідного переходу становить 510 гривень.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar
illya kuzmych
illya kuzmych

Правильно зробив

illya kuzmych
illya kuzmych

Я не розумію за які кошти ці підараси їздять на таких авто ?
В країні де бідність зашкалює то мер міста дозволяє їздити собі на автомобілі яке коштує більше 100000 євро
Каструвати цих покидьків

Вибір читачів

Опитування

Де Ви зустрічатимете Новий 2020 рік?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...