Нардеп від «Слуги народу» заявив, що немає нічого проти «георгіївської стрічки»

Опубліковано: 29.07.2019. Автор: .

Нардеп від «Слуги народу» заявив, що немає нічого проти «георгіївської стрічки»

Новообраний народний депутат від президентської партії різко висловився про можливе скасування свята 9 травня (Дня перемоги) і заміну його на День пам’яті і примирення.

Максим Бужанський в інтерв’ю журналістам видання «Страна» заявив, що не розуміє суті цього дня, а якщо партія «Слуга народу» проголосує проти святкування 9 травня – не підтримає такого рішення.

Я проголосую «проти» і запитаю: «Що ж ви за дебіли?». Нехай не святкують, журяться. Я запитую про день, який називають днем «Пам’яті і примирення», який святкує В’ятрович і Ко – а що конкретно ви пам’ятаєте і з ким вирішили миритися? Жодна людина поки не відповіла на це запитання. Примирятися з нинішніми німцями? А навіщо? З ними ми і так живемо в мирі. Примирятися з тими німцями, які повішені після Нюрнберзького трибуналу? З ними я не згоден миритися, – сказав він.

За словами Бужанського, символ Дня примирення – червоний мак – «виглядає безглуздо»:

Червоний мак – це символ, принесений із Першої світової війни, і до нас він не має стосунку, – сказав майбутній нардеп. – Вважаю, що «георгіївську стрічку» можна носити тим, хто хоче. Для мене вона ніколи не мала значення. Це аксесуар, який з’явився за декілька років до Майдану. Нічого особливого він собою не ніс. Те, що цей символ узурпували сепаратисти, – мені неприємно. Хочуть носити – нехай носять. Символ перемоги – це не «георгіївська стрічка», а червоний прапор Перемоги над рейхстагом. Мені не потрібні додаткові символи, – підкреслив Бужанський.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...