Українські інженери запустили мобільний додаток для пошуку сміття в Карпатах

Опубліковано: 29.07.2019. Автор: . Львівська область

Українські інженери запустили мобільний додаток для пошуку сміття в Карпатах

Українські інженери GlobalLogic запустили мобільний додаток EcoHike для пошуку сміття в Карпатах та об’єднання зусиль екоактивістів та туристів для його прибирання, пишуть колеги із  видання Mind.

Презентація додатку відбулась у Національному природному парку «Сколівські бескиди» у Карпатських горах. Наразі відбуваються фінальні тестування додатку, який запрацює в штатному режимі з серпня.

Зараз це просто фіксація проблеми … Проте, хочеться, щоб цей додаток використовувався компаніями, щоб люди збиралися, щоб ці проблеми вирішити, – зазначив під час презентації додатку консультант GlobalLogic, лідер проекту EcoHike Юрій Голованов.

Як він пояснив, в разі знаходження засміченої місцевості, користувачі, які не можуть прибрати територію самостійно, за допомогою додатку позначають її на інтерактивній мапі. Інші користувачі, згодом можуть прокласти свій маршрут так, аби прибрати місцевість та зробити про це відповідну помітку у додатку.

Крім того, функціонал застосунку дозволяє помічати на мапі й вирубки лісів та інші об’єкти.

Як наголосив Голованов, додаток може працювати і в офлайн режимі, якщо попередньо до нього завантажити мапу. Після того, як з’явиться інтернет, застосунок самостійно додасть відповідні мітки і оновить мапу для користувачів.

Як зазначили у компанії, розробка застосунку це власна ініціатива інженерів львівського офісу GlobalLogic. EcoHike можна завантажити тільки в українському App Store та Google Play і застосовується поки в Україні. Проте, за словами лідера проекту, компанія згодом планує розширити охоплення і на інші країни.

GlobalLogic – розробник цифрових продуктів, центральний офіс якого розташований у Кремнієвій долині в США. Команда GlobalLogic в Україні об’єднує понад 4 000 інженерів у Києві, Харкові, Львові та Миколаєві.

  • Поїхати за кордон сьогодні собі може дозволити не кожен, однак місць, де можна не лише приємно відпочити, а й набратися емоцій та вражень на цілий рік, більш ніж достатньо й у Західній Україні.  Карпати – це не лише гори, прохолодні гірські річки та кришталеве повітря, а й мягкий клімат у поєднанні зі зцілюючими мінеральними джерелами.
  • Користувачі соцмереж, скориставшись популярним додатком FaceApp, «зістарили» українських політиків.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...