Зробила «чоловікові» подарунок: напередодні Дня тигра у миколаївському зоопарку тигриця народила дитинча

Опубліковано: 29.07.2019. Автор: . Миколаївська область

Зробила «чоловікові» подарунок: напередодні Дня тигра у миколаївському зоопарку тигриця народила дитинча
Фото ілюстративне.

Малюк з’явився у сімействі амурських тигрів Геліоса і Пенелопи напередодні Міжнародного дня тигра, який відзначають щороку 29 липня. Побачити малюка ще складно, треба трохи зачекати, коли смугастий підросте, кажуть у прес-службі звіринця.

Там також зазначають, що в зоопарку наразі утримується група амурських тигрів з п’ятьох особин: у 2005 році народилися дві самиці – Пенелопа та Агриппіна, самець Геліос прибув за Європейською програмою розведення тигрів у неволі (ЕЕР) в 2008 році з Польщі (Познань), молодий самець Авгур, який народився у 2017 році й наймолодше тигреня, яке нещодавно народилося у Геліоса та Пенелопи.

Тигр є найбільшим хижаком котячого сімейства, ця смугаста «кішечка» має до 3 метрів завдовжки при середній вазі 250-300 кг. Назва величного і хижого звіра «тигр» прийшла до нас із древньої перської мови, що означає «гострий, швидкий».

Наука знає дев’ять видів тигрів, три з них – балійський, каспійський та яванський – уже назавжди зникли.

У дикій природі збереглося не більше п’яти тисяч особин, і це число постійно скорочується. Так, за останнє століття, чисельність цих тварин скоротилася у 25 разів. І сьогодні тигри знаходяться під загрозою зникнення. У більшості випадків вони стають жертвами браконьєрів.

Амурське походження тигрів особливо дає про себе знати взимку, тигри обожнюють сніг. У миколаївському зоопарку тигри знаходяться у відкритому вольєрі і влітку, і взимку, де вони проводять активно час. Також у вольєрі є басейн та зручний місток, де кішки полюбляють поласувати обідом.

Відзначають Міжнародний день тигра щороку 29 липня. Виникло це свято у 2010 році у Санкт-Петербурзі під час проведення Міжнародного форуму «Тигровий саміт». У рамках цього масштабного заходу, присвяченого головним чином обговоренню та пошуку рішень проблем знищення популяцій диких тигрів, було визначено цю дату.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...