Аби «достукатися до розуму людей», в команді Президента Зеленського хочуть створити російськомовний телеканал

Опубліковано: 30.07.2019. Автор: .

В команді Президента Зеленського хочуть створити український російськомовний телеканал
В команді Президента Зеленського хочуть створити український російськомовний телеканал

В Офісі Президента Зеленського мають намір створити всесвітній російськомовний телеканал. Він буде використовуватися нібито для посилення позицій держави в інформаційній боротьбі. Про це в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна» заявив заступник голови Офісу Президента України Кирило Тимошенко. На його думку, на даний момент Україна програла інформаційну війну, але це все ще піддається коригуванню.

Ми зараз хочемо в дуже швидкому темпі – за цей рік – запустити серйозний проект з інформаційної політики щодо Донбасу і Криму. Він, до речі, пов’язаний не тільки з інформаційною, а й з гуманітарною сферою, – каже Тимошенко.

При цьому, в команді Президента Володимира Зеленського хочуть, щоб це був державний канал, який би міг використовувати найбільш затребуваний контент приватних каналів. Це мають бути не лише новини, а й розважальні програми. Основними споживачами повинні стати російськомовні глядачі у всьому світі, в тому числі і на територіях Криму і Донбасу.

Ми ж розуміємо, що через якісь новинні речі далеко не завжди достукаєшся до розуму людей. Це потрібно робити через «ентертеймент», «інфотеймент». Не буду вдаватися в деталі, але це серйозна історія, в якій нам допомагають провідні українські телеканали, і яка буде працювати на окуповані території.

Для отримання доступу до такого роду контенту в Офісі ведуть переговори з частими українськими каналами.

На зауваження журналістів про те, що в Україні вже є мовник, на фінансування якого виділяють гроші з бюджету, Кирило Тимошенко відповів, що «Суспільне» і далі буде отримувати гроші від Кабміну. Правда, в обмін на чітке виконання ключових показників ефективності.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...