Вбивство «ворога Пашинського» ідентичне вбивству юриста Житомирської кондфабрики

Опубліковано: 31.07.2019. Автор: .

Вбивство «ворога Пашинського» ідентичне вбивству юриста Житомирської кондфабрики

Вбивство 23-річного жителя Коростеня Іллі Обихода, який знайшов кандидатів-«клонів» для конкурентів народного депутата Сергія Пашинського на виборах, ідентичне зникненню та вбивству юриста Житомирської кондитерської фабрики Олександра Петренка (фабрику було захоплено Сергієм Пашинським у розбійний спосіб наприкінці 2015 року). Про це написав на своїй сторінці у Facebook власник Житомирської кондитерської фабрики Ігор Бойко.

Ілля Обиход на замовлення конкурентів Сергія Пашинського по виборчому округу №64 підібрав двох однофамільців нардепа для реєстрації кандидатами на вибори. До свого зникнення 28 червня хлопець отримував погрози від людей Сергія Пашинського.

Зник хлопець на заправці мережі АЗС «Фактор», яка належить другу депутата Пашинського Сергію Тищенку. Рідні кажуть, що на заправку Тищенка Іллю Обихода викликали на зустріч охоронці Пашинського.

26 липня тіло хлопця знайшли зі слідами катування і мішком на голові, поблизу села Липляли Малинського району Житомирської області.

За словами Ігоря Бойка, обидва випадки абсолютно схожі. Знайдений мертвим Ілля Обиход отримував погрози від оточення Пашинського і Тищенка. Юрист кондитерської фабрики Олександр Петренко до свого зникнення теж отримував погрози від цих же людей. Погрози були пов’язані з підготовкою рейдерського захоплення підприємства – від Петренка вимагали передати Пашинському важливі документи фабрики.

Юрист Житомирської кондитерської фабрики Олександр Петренко безслідно зник 27 лютого 2015 року. У ніч перед зникненням додому до Петренка приїздив чоловік сестри дружини Пашинського Євген Дорошенко. До цього юрист неодноразово отримував погрози від «правої руки» Тищенка, коростенського кримінального авторитета Олександра Кота.

В мене є точна інформація, що нашого юриста викрав та вбив помічник Тищенка Олександр Кот. Це кримінальний авторитет з Коростеня. Він виконує усю брудну роботу для Пашинського і Тищенка, в тому числі й замовні вбивства, – каже у коментарі американський бізнесмен.

Бойко наголошує, що в обох справах фігурують одні й ті ж люди – Сергій Пашинський, Сергій Тищенко та Олександр Кот.

Нагадаємо, наприкінці 2015року Житомирська кондитерська фабрика «ЖЛ», власником якої є американський бізнесмен Ігор Бойко, зазнала розбійного нападу і була захоплена у рейдерський спосіб людьми нардепа Сергія Пашинського та спецназом поліції. Причетними до захоплення фабрики, крім самого Пашинського, називають його друга і ділового партнера Сергія Тищенка, кримінального авторитета Олександра Кота, міністра МВС Арсена Авакова та міністра юстиції Павла Петренка.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...