Зеленський віддав Івано-Франківщину топменеджеру Ахметова

Опубліковано: 02.08.2019. Автор: . Івано-Франківська область

Зеленський віддав Івано Франківщину топменеджеру Ахметова
Денис Шмигаль.

Сьогодні під час свого робочого візиту в Івано-Франківську область Президент України Володимир Зеленський представив нового очільника місцевої облдержадміністрації. Ним став 43-річний Денис Шмигаль, який до цього працював директором Бурштинської ТЕС, що належить холдингу Ріната Ахметова.

Хочу представити нашу нову людину. Це дуже потужний менеджер, – заявив пан Зеленський, представивши Дениса Шмигаля як нового керівника області.

Останні півтора року пан Шмигаль працював на посаді директора Бурштинської ТЕС, що входить до ДТЕК – корпорації відомого в Україні олігарха Ріната Ахметова.

Варто зазначити, що Дениса Шмигаля Президент України спочатку розглядав як кандидатуру на посаду голови Львівської ОДА. Проте згодом Зеленський зупинив свій вибір на Маркіянові Мальському.

Денис Шмигаль народився у Львові. Вищу освіту здобув у Львівській політехніці. Згодом став кандидатом економічних наук, захистивши дисертацію з регіональної економіки та розміщення продуктивних сил.
Окрім того він навчався і стажувався у Німеччині за програмою підготовки менеджерів міністерства економіки та енергетики Німеччини.

У 2000-х роках займався бізнесом, а у 2009 році пішов працювати у Львівську обласну державну адміністрацію керівником департаменту економіки, інвестицій, промисловості та торгівлі.

Після 2014 року працював заступником обласного управління Фіскальної служби. За кілька років звільнився і пішов віцепрезидентом компанії «Львівхолод» – мережі магазинів «Рукавичка».

У січні 2018 року Денис Шмигаль став директором найбільшого в регіоні виробника електроенергії – Бурштинської ТЕС, яка належить холдингу Ріната Ахметова. Підприємство розташоване в Івано-Франківській області.

Як повідомляють колеги з видання bbc.com, у холдингу ДТЕК за минулий рік Денис Шмигаль заробив 3,5 мільйони гривень. Що відображено у його декларації. Окрім того його родина має заощадження в готівці – 115 тисяч доларів.

Про дружину новопризначеного голови Івано-Франківської ОДА відомо не багато. Лише те, що вона займається дрібним бізнесом у сфері послуг у Львові.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...