В РНБО заговорили про амністію капіталів

Опубліковано: 03.08.2019. Автор: .

В РНБО заговорили про амністію капіталів
Олександр Данилюк.

Заяву про те, що це питання розглядається зробив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк. На його думку, Україна має рухатися вперед. А для цього потрібно амністувати капітали.

Справді, є таке бачення, що амністія капіталів має відбутися. Потрібно рухатися вперед, а для цього потрібно прибрати усі ризики відносно капіталів. Але, головне, не тих, що зароблені кримінальним або корупційним шляхом. А решта – все просто, – зазначив у коментарі колегам з радіо НВ пан Данилюк.

Варто зазначити, що зазвичай під терміном «амністія капіталу» мають на увазі реальну амністію грошей або майна, які були зароблені не чесним шляхом. На приклад, без сплати податків.

На практиці, після амністії тіньових капталів, зазвичай, зупиняють кримінальне переслідування їх власників. А з певної дати все, що було ними зароблено – вважається чесним. Метою таких амністій є зупинка відтоку капіталу з країни.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...