Філарет відкрито закликав прихожан повстати проти Епіфанія та ПЦУ

Опубліковано: 05.08.2019. Автор: . Київська область

Філарет відкрито закликав прихожан повстати проти Епіфанія та ПЦУ
Філарет каже, що: «Томос нічого, окрім руйнування Київського патріархату, не дав».

Очільник Київського патріархату переконаний, що глава ПЦУ ставить собі за мету повністю знищити УПЦ КП. А допомагають йому у цьому окремі чиновники часів Порошенка. Про це Філарет заявив вчора, 4 серпня, у Володимирському кафедральному соборі УПЦ КП.

Я служив 53 роки в соборі, не пропускаючи жодної літургії, жодного служіння. Тому я прошу вас – захистіть в першу чергу Київську патріархію і мене як патріарха. Звертайтеся до влади, протестуйте. Але протестувати потрібно і проти Епіфанія, оскільки все робиться під його керівництвом, – заявив Філарет. Відео його виступу було оприлюднене у Facebook.

Глава УПЦ КП переконаний, що люди, або захистити своє право на свободу віросповідання і совісті, мають звертатися до Президента України Володимира Зеленського, уряду та ВРУ.

У нас є свобода совісті і свобода релігії, а чиновники колишнього Президента Петра Порошенка не дають нам молитися. Нас виганяють. Де ж свобода в Україні? Де Конституція, де закони? Закони відверто зневажаються. Тому ми маємо захистити закони і нашу незалежну церкву Київського патріархату, – додав Філарет.

Окрім того, голова УПЦ КП переконаний, що: «Томос нічого, окрім руйнування Київського патріархату, не дав». І додав, що ні Томос, ні ПЦУ досі не визнала жодна Помісна Церква. Також Філарет каже, що «повне знищення Київської патріархії неминуче призведе до знищення України».

Усім увага! Прохання максимально поширити. Святійший патріарх Філарет у біді. Його хочуть знищити. Може й фізично. Володимирський собор забрать, а УПЦ КП ліквідувати.Святійший Патріарх Філарет закликав боронити рідну Церкву Київський Патріархат від безбожних рейдерів – ПЦУ-СЦУ, які діють бандитськими методами.Єпіфаній головний замовник.Допоможіть припинити злочин, захистити правду та Святійшого владику! Вберегти нашу Церкву та життя Патріарха Філарета.

Опубліковано За Українську Церкву Неділя, 4 серпня 2019 р.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...