На 12,7 млн. дорожче, ніж Порошенко: стало відомо, у скільки обійшовся українцям місяць роботи нового Президента

Опубліковано: 05.08.2019. Автор: .

На 12,7 млн. дорожче, ніж Порошенко: стало відомо, у скільки обійшовся українцям місяць роботи ЗЕ команди

У червні з державного бюджету на утримання Президента України Володимира Зеленського та Офісу Президента було виділено не багато – не мало, а 78 млн. гривень. Це видно з даних Державної казначейської служби України. Першим на цифри звернув увагу популярний блогер Mason Lemberg.

77 796 201 гривня – сума, яка була витрачена з бюджету України на утримання пана Зеленського та його свити за червень 2019 року. 78 мільйонів – за один місяць! На фоні цього досить цікаво виглядає його пролетарсько-гопівський піар про «продай авто і зроби дорогу» або «не літайте на літаках, не доїть бюджет і робіть дороги»… А взагалі – так, епоха бідності закінчилася. Для них, – написав блогер у Facebook.

Так, на обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності Президента України та Адміністрації Президента України Державна казначейська служба України за п’ять місяців (січень-травень) виділила 326 527 436,87 грн, а за шість місяців (січень-червень ) – 404 323 637,51 грн. Тож не важко порахувати, що різниця між показниками витрат за січень-червень та січень-травень становить 77 796 200,64 грн.

Для порівняння, місяць роботи п’ятого президента України Петра Порошенка і його адміністрації коштував українцям в середньому 65 млн грн, це на 12,7 млн гривень менше, ніж за останні 30 днів було витрачено на обслуговування Президента Зеленського та його команди.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...