В Офісі Президента приховують прізвища олігархів-відвідувачів? У Зеленського перестали відповідати на журналістські запити

Опубліковано: 06.08.2019. Автор: . Київська область

В Офісі Президента приховують прізвища олігархів відвідувачів? У Зеленського перестали відповідати на журналістські запити
Глава Офісу Президента України Андрій Богдан.

Про те, що в Офісі глави держави Володимира Зеленського вже тривалий час відмовчуються на інформаційні запити журналістів, повідомили колеги з видання «Українська правда».

За їх інформацію, журналісти видання ще 25 червня направили журналістський запит з проханням надати список відвідувачів Офісу Президента України (колишня Адміністрація Президента України) після інаугурації. Також видання попросило повідомити, чи приходили у відомство конкретні топ-посадовці та олігархи.

До слова, цю інформацію у Зеленського обіцяли оприлюднити ще до виборів, однак досі відмовчуються.

На 12,7 млн. дорожче, ніж Порошенко: стало відомо, у скільки обійшовся українцям місяць роботи нового Президента

Відомо, що журналісти подавали запити згідно із законом «Про доступ до публічної інформації». Ним передбачено на відповідь п’ять робочих днів з дня отримання запиту. У випадку необхідності це термін можна обґрунтовано продовжити до 20 робочих днів, про що потрібно письмово попередити заявника.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...