Рівненське майно Фірташа знову під арештом

Опубліковано: 07.08.2019. Автор: . Рівненська область

Рівненське майно Фірташа знову під арештом
Дмитро Фірташ.

Підставою для повторного арешту рухомого і нерухомого майна ПрАТ «Рівнеазоту» стала ухвала Верховного суду України, якою було частково задоволено касаційну скаргу Промінвестбанку. А відтак, скасовано ухвали судів попередніх інстанцій. У такий же спосіб рахунки хімічного гіганта Рівненщини у банках «Кліринговий дім» та «Альянс» також опинилися під арештом, повідомляє видання Finbalance.

Судова тяганина між Промінвестбанком та «Рівнеазотом» точиться за 45,9 мільйонів доларів, які були взяті у вигляді кредиту для ПрАТ «Сєверодонецьким об’єднанням Азот» ще у 2013 році. Поручителем повернення коштів тоді виступив саме «Рівнеазот». До слова, обидва підприємства входять холдингову компанію «Ostchem», що об’єднує групу хімічних підприємств. А належить вона відомому українському олігарху Дмитру Фірташу.

У листопаді минулого року було накладено арешт на усе майно поручителя. А вже через місяць Господарський суд Волинської області надав відстрочку підприємству «Рівнеазот» на погашення кредиту перед банком до 18 березня 2019, хоча представники хімічного підприємства просили до грудня 2019. Тоді «Рівнеазот» своє прохання мотивував просто – немає грошей.

Підприємство знаходиться у вкрай скрутному становищі, наявна реальна загроза банкрутства підприємства. Кошти та майно, необхідні для сплати 45,9 млн дол., відсутні», – заявляли у суді представники заводу. І наголошували, що у разі припинення господарської діяльності виконання судового рішення про повернення боргу Промінвестбанку взагалі стане неможливим.

Нагадаємо, самого Дмитра Фірташа затримали у Відні ще в березні 2014 по запиту ФБР на екстрадицію. Бізнесмену закидають підкуп індійських чиновників на загальну суму 18,5 млн доларів для отримання ліцензій на розробку ільменітових родовищ у штаті Андхра-Прадеш.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...