Колектив «Рівнеоблводоканалу» вже визначився зі своїм майбутнім керівником

Опубліковано: 09.08.2019. Автор: . Рівненська область

Колектив «Рівнеоблводоканалу» вже визначився зі своїм майбутнім керівником

Сьогодні на обласному водопостачальному підприємстві відбулися загальні збори трудового колективу. Основним питанням порядку денного було обрання директора підприємства, який наступні кілька років очолюватиме «Рівнеоблводоканал».

Перед голосуванням представити свої програми розвитку підприємства, почути гострі запитання і дати на них відповіді мали змогу усі претенденти на цю посаду. Принаймні ті, хто виявив своє бажання прийти і відкрито поспілкуватися із колективом. А таких було троє із чотирьох, які подали в обласну раду свої документи на участь у конкурсі. До слова, половина із них жодного відношення до сфери водопостачання не мають. Не з’явився на загальні збори лише один кандидат — Володимир Зленко.

Зареєструвалися на участь у загальних зборах трудового колективу 173 із 674 працівників підприємства. Могло б прийти і більше, якби дозволяло приміщення актової зали, яке сьогодні було вщент заповнене.

Після майже години спілкування із кандидатами у відкритому голосуванні (саме так вирішив обирати свого керівника трудовий колектив, хоча організатори зборів заздалегідь підготували і скриньку для таємного голосування) присутні більшістю підтримали нині діючого директора Андрія Карауша.

Колектив «Рівнеоблводоканалу» вже визначився зі своїм майбутнім керівником

Андрій Карауш.

Нагадаємо, пан Карауш очолює «Рівнеоблводоканал» із червня 2012 року. У 2016 році облрада переуклала контракт із ним утретє, проте дія цього контракту завершується у вересні. Тож вже 30 серпня на сесії Рівненської обласної ради депутати мають визначитися із кандидатурою керівника обласного водопостачального підприємства і проголосувати за нього.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...