На Миколаївщині виростили унікальні чорні абрикоси

Опубліковано: 10.08.2019. Автор: . Миколаївська область

На Миколаївщині виростили унікальні абрикоси

Перший урожай нового сорту працівники підприємства «Підгур’ївське» з села Мічуріне Миколаївської області вже зібрали. Кажуть, що за своїми смаковими якостями плоди чорних абрикосів нічим не гірші за вже звичні для нас жовті чи оранжеві. Натомість цей сорт більш витривалий до весняних заморозків.

Підприємство «Підгур’ївське» відоме тим, що займається вирощуванням сертифікованих саджанців фруктових дерев. Чорні абрикоси вони виростили на власній експериментально-дослідній ділянці.

За своїми смаковими властивостями вони такі ж соковиті і солодкі, з оранжевою м’якоттю, як і традиційні. Середній розмір плоду 50-80 грамів. Однак цей сорт має чорний колір, що надає йому оригінальності, – розповів колегам з Укрінформ агроном ТОВ «Підгур’ївське» Віктор Бушилов.

За його словами, цей гібрид вдалося вивести за рахунок схрещування абрикоси з аличею. Незвичні для нас абрикоси відрізняються своїм пізнім цвітінням. Тож вони більш стійкі та захищені від можливих весняних заморозків.

Пан Бушилов зізнається, що свого часу побачив такий незвичний сорт абрикосів в одному з приватних плодових садів і одразу виникло бажання виростити подібні у себе. Сьогодні підприємство має змогу вирощувати та продавати такі саджанці усім бажаючим. При цьому ціни на них майже такі самі, як і на звичайні сорти абрикосів.

На підприємстві мають надію, що їх незвичайні фрукти зацікавлять закладу харчування, ресторани та мережі супермаркетів. Тому попит на саджанці має бути чималий.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...