Скільки не дай, все мало? Керівник «Укрзалізниці» каже, що його зарплата у майже 10 мільйонів – невелика

Опубліковано: 12.08.2019. Автор: .

Скільки не дай, все мало? Керівник «Укрзалізниці» каже, що його зарплата у майже 10 мільйонів – невелика

33-річний гендиректор «Укрзалізниці» Євген Кравцов у 2018 році задекларував дохід в 9,7 млн гривень. При цьому, в інтерв’ю нашим колегам УНІАН  він зазначив, що за мірками приватних компаній, у нього невелика зарплата.

За його словами, він принципово вказав дохід у декларації, незважаючи на роз’яснення НАЗК, що деякі керівники держкомпаній можуть цього не робити.

За 2018 рік я задекларував 9,7 мільйона гривень доходів. Але зарплата за п’ять місяців 2017 року мені була виплачена в 2018 році, тому що зі мною контракт був підписаний лише на початку 2018 року через бюрократичні процедури. Тому 9,7 мільйона гривень – це зарплата не за дванадцять місяців, а за 17 місяців. Але рівень зарплати в приватних компаніях на подібних посадах в рази вищий, – сказав Кравцов.

В середньому виходить, що гендиректор УЗ у цей період отримував 570,5 тис. грн на місяць.

Тим часом, Євген Кравцов заявив, що компанія буде просити в уряду дозволу підвищити ціну на пасажирські квитки. За його словами, перевезення пасажирів зараз збиткові і тому ціни квитків потрібно підняти до собівартості перевезень.

У нас високий попит, але при цьому низькі ціни, які не покривають собівартість перевезень. З цим потрібно щось робити. Тому ми піднімаємо питання на рівні держави. «Укрзалізниця» не повинна надавати послуги державі нижче собівартості.

Він також додав, що такий крок дозволить збільшити парк і зробити перевезення беззбитковими для компанії. І наголосив –  для того, щоб повністю задовольнити попит в сезон відпусток і в літній період, необхідно збільшити парк на 15-20%.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...