Майно відомого рівненського підприємця, який заборгував теплоенерго понад 100 тисяч гривень, арештували

Опубліковано: 13.08.2019. Автор: . Рівненська область

Майно відомого рівненського підприємця, який заборгував теплоенерго понад 100 тисяч гривень, арештували

Багато з рівнян, не лише цілком платоспроможних, а й доволі заможних, боргують за тепло. Такого висновку дійшли працівники Державної виконавчої служби, які минулого тижня активізували роботу зі стягнення боргів за послуги з теплопостачання. Ось уже кілька днів вони спільно із фахівцями ТОВ «Рівнетеплоенерго» та співробітниками поліції  виїжджають за адресами боржників, по яких відкриті виконавчі провадження.

Залежно від суми боргу, перевіряючи на місці описують та вилучають майно, накладають арешт або заборону на відчуження. У ході таких рейдів виявилося, що багато хто з боржників не лише цілком платоспроможні, а й доволі заможні люди. Наприклад, відомий у Рівному підприємець Б. спромігся нажити боргу перед теплоенерго понад 100 тисяч гривень. Тепер його майно під арештом, поки не сплатить борг, – повідомили у прес-службі ТОВ «Рівнетеплоенерго».

Майно відомого рівненського підприємця, який заборгував теплоенерго понад 100 тисяч гривень, арештували

Комунальники не приховують, що в обласному центрі таких боржників є чимало. Станом на початок літа рівняни заборгували «Рівнетеплоенерго» понад 130 мільйонів гривень.

А за інформацією з автоматизованої системи виконавчих проваджень, у рівненському відділі державної виконавчої служби на даний час перебуває 247 проваджень на загальну суму понад 7,5 мільйонів гривень. Це ті гроші, які державні виконавці за рішеннями судів мають стягнути і стягнуть з боржників на користь ТОВ «Рівнетеплоенерго».

З огляду на це, керівництво теплопостачального підприємства радить не затягувати до того часу, коли у двері постукають представники Державної виконавчої служби. Комунальники кажуть, що завжди відкриті до діалогу зі своїми споживачами. Навіть тими, хто не зовсім вчасно розраховується за спожиті послуги. Для тих, кому не під силу погасити всю суму боргу одним платежем, радять звернутися на підприємство. У «Рівнетеплоенерго» запевняють, що спільно обов’язково знайдуть вихід зі скрутної ситуації.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...