«От  вам і віра, от вам і мова…» Син Петра Порошенка спілкується російською мовою

Опубліковано: 13.08.2019. Автор: . Київська область

«От  вам і віра, от вам і мова…» Син Петра Порошенка спілкується російською мовою

Користувачів соцмережі обурило відео, відзняте вчора, 12 серпня, у Києві під час пікету Державного бюро розслідувань. На ньому – молодший син Петра Порошенка Михайло, який брав участь у пікеті, російською мовою пояснює журналістам,  чому прийшов на пікет.

Скажіть, а батько не лає вас за те, що розмовляєте російською?, – цікавиться журналіст у Порошенка-молодшого.

Звичайно, ідеально було б говорити українською…  але так, я спілкуюсь російською, – відповідає російською син колишнього президента України.

Михайло Порошенко російською наголошує, що українська – ближча його серцю, ніж російська, але він таки говорить російською.

Син Порошенка не знає мови.

По плодах ви дерево впізнаєте (Ісус Христос).Чи міг такого сина виховати щирий патріот України? Чи такого сина могла виховати тiльки хитра, підступна барига, яка одягла вишиванку заради того, щоб пограбувати вас?

Опубліковано Українські націонал-патріоти Понеділок, 12 серпня 2019 р.

У коментарях користувачі Facebook не стримують емоцій:

«Який тато, такий і синочок!», «Співчуваю сину, щира дитина, має вдома маніпулятивного татка. Любов не виміряти баблом. Яскравий приклад», «Дякуємо за сина – патріота, який не знає власної мови , весь у татка!», «Освіта в найкращих вузах, а два слова зв’язує -важкувато! Але батько так боровся за українську мову!», «Діти,це віддзеркалення батьків. Діти спілкуються тією мовою, якою з ними спілкуються батьки», «От вам і віра, от вам і мова…».

  • Ветерани полку «Азов» Дмитро Кухарчук, Олег Толмачов та Микита Макеєв записали спільне відеозвернення до колишнього президента України Петра Порошенка та нинішньої влади. Експрезиденту вони пригрозили в’язницею, а від нинішнього глави держави вимагають справедливості.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...