Зеленського просять дозволити учасникам АТО ввозити авто без розмитнення

Опубліковано: 13.08.2019. Автор: .

Зеленського просять дозволити учасникам АТО ввозити авто без розмитнення

Відповідну петицію на сайті Президента України зареєстрували напередодні. Її  автор – Роман Хобзей вважає, що це буде «виконанням  обіцянок багатьох політиків-популістів щодо питання підтримки учасників бойових дій, АТО, ООС».

Дозволити ввіз на митну територію України одного автомобіля для власного користування, одній особі один раз на три роки, без сплати митних, податкових та інших зборів (крім військового та пенсійного). Та без права відчуження та/або продажу протягом наступних п’яти років. Внести відповідні зміни до Митного кодексу та інших нормативно-правових актів, що встановлюють та регулюють процедуру ввозу та реєстрації автомобілів в Україні, – йдеться у зверненні.

Аби петицію розглянув глава держави, її мають підписати 25 тисяч осіб. Наразі цю ідею підтримали 205 українців.  До кінця збору підписів під петицією залишився 91 день.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...