Дві сучасні і довгоочікувані зупинки з’являться поблизу «Рівнеоблводоканалу» до кінця року

Опубліковано: 16.08.2019. Автор: . Рівненська область

Дві сучасні і довгоочікувані зупинки з’являться поблизу «Рівнеоблводоканалу» до кінця року
Подібні зупинки мають з'явитися до кінця року на вулиці Степана Бандери поблизу "Рівнеоблводоканалу" (у фотоколажі використано зображення зупинки поблизу ПДМ).

Ця ділянка вулиці Степана Бандери завжди була проблемною для рівнян, які не мають власного автомобіля. А громадський транспорт, здебільшого міжміського сполучення, який там проїжджає, попри наявну «кишеню», не завжди зупиняється. Тож коли кілька днів тому там з’явилися працівники міського ШЕУ і почали розширяти та асфальтувати обабіч дороги місця під зупинки громадського транспорту, це викликало підвищену цікавість мешканців прилеглих будинків… І не тільки.

На «Рівнеоблводоканалі» кажуть, що ідея облаштувати там зупинки для громадського транспорту виникла ще кілька років тому. Тож отримавши погодження міськвиконкому, приступили до роботи.

Ці зупинки насамперед ми вирішили облаштувати для зручності наших працівників, яким щодня доводиться добиратися на роботу і з роботи громадським транспортом,- говорить директор «Рівнеоблводоканалу» Андрій Карауш. – А паралельно робимо корисне і для решти рівнян.

За словами пана Карауша, це мають бути дві сучасні конструкції з елементами так званих «розумних зупинок». Вони будуть оснащені електронним табло, зовнішнім освітленням, відеоспостереженням та кнопкою виклику екстрених служб. Всі роботи проводяться за кошти «Рівнеоблводоканалу».

Облаштування дорожнього покриття проводять спеціалісти міського ШЕУ на наше замовлення. Решту робіт будемо виконувати власними силами, – продовжує Андрій Карауш. – Навіть самі зупинки будемо намагатися зробити власними силами, аби зекономити кошти. Врешті-решт, вони будуть оснащені місцями під рекламу. Тож всі ці витрати підприємству за кілька років окупляться, а зупинки залишаться. Роботи плануємо завершити до кінця цього року.

Тим часом у міському управлінні транспорту повідомили, що поки цією ділянкою вулиці Степана Бандери пролягає лише один міський маршрут №37 і то в одному напрямку – до гідропарку і там повертає на вул. Малорівненську. Однак не виключають, що вже з наступного року ситуація зміниться.

Зараз ретельно аналізуємо усі міські маршрути, їх пасажиропотік. У тому числі і ті, які дублюють тролейбусні, – пояснив у коментарі журналісту «Західного аргументу» начальник міського транспорту і зв’язку Віталій Миронюк. – Допомагають нам у цьому спеціалісти з Національного університету водного господарства і природокористування. За результатами цього дослідження буде проведена оптимізація міських маршрутів. Не виключено, що одні зникнуть, а інші – з’являться. А що стосується згаданої ділянки вулиці Степана Бандери, то швидше за все там міська маршрутка буде курсувати в обидва напрямки. Будуть зупинки – буде і транспорт.

До слова, ці дві зупинки громадського транспорту на вулиці Степана Бандери – не єдині, які взявся облаштовувати «Рівнеоблводоканал». У цілому їх по місту буде 12. Знаходитимуться вони у місцях, де є ті чи інші об’єкти обласного водопостачального підприємства. А на одній з таких зупинок – на вул. Чорновола, біля насосної станції Новий Двір, буде навіть встановлений пункт розливу артезіанської води. Щоправда, як кажуть на підприємстві, до облаштування інших зупинок громадського транспорту приступлять тоді, коли матимуть на це кошти.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...