Липень 2019 року став найспекотнішим за всю історію

Опубліковано: 16.08.2019. Автор: .

Липень 2019 року став найспекотнішим за всю історію

Цьогорічний липень побив температурний рекорд за всю 140-річну історію метеоспостережень (з 1880 року)  –  середня температура по планеті була на 0,95°С вище середнього показника, зафіксованого в XX столітті. Попереднім найспекотнішим був липень 2016 року. Про це йдеться у звіті Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA).

Рекордно високі температурні показники були зареєстровані в різних частинах Північної Америки, південної Азії, південній частині Африки, північній частині Індійського океану і Атлантичного океану, а також в західній і північній частинах Тихого океану.

Згідно зі звітом NOAA, через рекордну спеку розміри арктичного і антарктичного льодовиків скоротилися до історичних мінімумів. Було зафіксовано рекордно низький рівень арктичного морського льоду – на 19,8% нижче середнього, що перевищило попередній історичний мінімум липня 2012 року.

Липень 2019 року став найспекотнішим за всю історію

Водночас у звіті зазначається, що в деяких частинах Скандинавії, а також на заході та сході Росії температура була як мінімум на 2,7 градуси нижче середнього показника.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...