Московські «батюшки» вирішили в окупованому Донецьку встановити пам’ятник царю Миколі II

Опубліковано: 18.08.2019. Автор: . ОРДЛО

Московські «батюшки» вирішили в окупованому Донецьку встановити пам’ятник царю Миколі Ii

Встановлення  пам’ятника Миколі II Кривавому або, як ще його називали, Миколі «Палкіну», що вважається «святим» у нинішній Російській церкві, ініціював протоієрей Свято-Володимирського храму Московської церкви в Україні Віктор Педченко.  Скульптуру планують встановити у Куйбишівському районі окупованого міста на території недобудованого храму на честь Святих царствених мучеників  наприкінці серпня – на початку вересня. Про це повідомляють Новости Донбасса.

Зазначається, що пам’ятником займатиметься «представництво московського православного фонду «Відродження».  За словами засновника фонду Михайла Бліннікова, з проханням про встановлення бюсту до нього звернувся протоієрей Свято-Володимирського храму Московської церкви в Україні Віктор Педченко.

Пам’ятник встановлять спільно з проектом «Алея російської слави». В інформації на сайті «Алеї російської слави» наводяться слова автора проекту, скульптора Михайла Мердюкова, який заявляє про готовність «безкоштовно встановлювати на території РФ та інших держав бюсти громадян, що прославили Росію».

Перед цим люди Бліннікова вже встановили в Донецьку пам’ятник святителю Луці (Войно-Ясенецькому), а також статуї Сергія Радонезького і цесаревича Олексія, сина Миколи II.

Як наголошує Блінніков, встановленню пам’ятників «святим російської церкви» сприяв митрополит Донецький і Маріупольський Московської церкви в Україні Іларіон.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...