Здав корупціонера – отримай 10%: у Зеленського пропонують боротьбу з хабарниками заохочувати грошима

Опубліковано: 20.08.2019. Автор: .

Здав корупціонера – отримай 10%: у Зеленського пропонують боротьбу з хабарниками заохочувати грошима
Руслан Рябошапка.

В Офісі Президента України вирішили, якщо буде мотивація людей, які займаються викриттям топ-корупціонерів, відповідно і процес боротьби із цим явищем стане більш ефективним. Саме з цією метою заступник керівника ОП Руслан Рябошапка ініціював обговорення механізмів захисту та заохочення тих, хто буде займатися викриттям таких не чистих на руку чиновників. Про це повідомили в прес-службі глави держави.

Пан Рябошапка зазначив, що разом з міжнародними експертами та спеціалістами з українських громадських організацій вже обговорили зміни до чинного законодавства, що стосуються вдосконалення механізмів повідомлення про корупційні правопорушення. Окрім того, врахували питання посилення захисту осіб, які надаватимуть таку інформацію відповідним органам. А також їх мотивацію за викриття топ-корупціонерів.

Ті, хто буде повідомляти про масштабні корупційні схеми, що завдають державі значних збитків, будуть заохочуватися матеріально. Ця винагорода буде в межах 10% від суми відшкодованих державі збитків або від розміру хабара. Окрім того, держава гарантуватиме таким викривачам корупціонерів захист від переслідувань за розголошення інформації, відновлення порушених трудових та інших прав, конфіденційність повідомлення про корупцію. Окрім того, буде встановлена відповідальність у випадках переслідування таких викривачів, – підсумував пан Рябошапка.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...