«Солоні» мільйони: стало відомо, у скільки цього року обійдеться платникам податків посипання доріг Рівного

Опубліковано: 21.08.2019. Автор: . Рівненська область

«Солоні» мільйони: стало відомо, у скільки цього року обійдеться платникам податків посипання доріг Рівного

До обласного центру, на «підвищену колію», що по вулиці Білій, прибули чотири вагони із сіллю, яку у суміші з іншими матеріалами використовують для посипання доріг обласного центру. Це лише перша партія. В цілому ж таких вагонів має бути 10, загальною вартістю у мільйон гривень. Саме стільки, за словами начальника Рівненського міського шляхово-експлуатаційного управління Віктора Климука, потрібно для того, щоб 365 кілометрів вулиць Рівного взимку були безпечними для водіїв та пішоходів.

За інформацією UA: Рівне, тендер на поставку виграла столична фірма «Моноліт Інвест Груп». За словами пана Климука, солі та й інших необхідних матеріалів для посипання доріг взимку поки замало.

Нам ще необхідно закупити солі 1900 тонн на суму 2 мільйона 620 гривень, відсіву 5500 метрів кубічних на суму 2 мільйона 640 і піску 8500 метрів кубічних на суму 2 мільйона 210 тисяч гривень. На сьогодні кошти ще не виділені, тобто за результатами діяльності бюджету міста, у 2019-му році з вільних залишків ми сподіваємось, що депутати зрозуміють необхідність такого придбання і виділять кошти. Більше 7 мільйонів нам ще потрібно, щоби ми спокійно заготовили матеріали і себе гарно почували в зимовий період, – каже начальник Рівненського міського ШЕУ.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...