Щоб не переплачувати взимку: «Нафтогаз» пропонує українцям закуповувати блакитне паливо за вигідною ціною

Опубліковано: 22.08.2019. Автор: .

Щоб не переплачувати взимку: «Нафтогаз» пропонує українцям закуповувати блакитне паливо за вигідною ціною

Досі послуга попередньої передоплати була доступна лише для комерційних клієнтів. Завдяки їй ця категорія споживачів влітку, коли ціна на блакитне паливо значно нижча, вносила гроші за необхідний обсяг газу по вигідній ціні, а користувалися ним в опалювальний період. Тепер у «Нафтогазі» в рамках акції #ТвояEнергонезалежність вирішили зробити подібну послугу, що діятиме впродовж вересня, і для побутових споживачів. Називається вона – «Газовий запас».

Ціна газу для населення за минулі п’ять місяців знизилася на 25%. Зараз вона нижча, ніж рік тому. Є ризик, що взимку газ подорожчає, бо на нього збільшується попит. На це вказують і поточні біржові прогнози. Багато наших комерційних клієнтів вже зафіксували свої витрати на газ, передплативши бажані обсяги. Тепер така можливість є і у побутових споживачів. Такий продукт існує на багатьох розвинених ринках, — сказав голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.

На офіційному сайті НАК «Нафтогаз» зазначається, що побутовий споживач зможе закупити на цих умовах до 25 тис. куб. м газу. Такого обсягу, вважають у компанії, цілком достатньо для забезпечення потреб домогосподарства впродовж усієї зими. І додають, що скористатися пропозицією можна буде до 25 вересня.

Відпускна ціна «Нафтогазу» газопостачальним підприємствам (газзбутам) в рамках цього продукту складає 4874,42 грн за тис. куб. м (без ПДВ та вартості транспортування і розподілу).

Для максимальної зручності споживачів «Нафтогаз» запропонував участь у цій програмі усім газопостачальним компаніям України, які обслуговують побутових споживачів. З умовами пропозиції Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» можна ознайомитись на сайті на www.gas.ua.

Наш новий продукт дозволить людям отримати паливо за фіксованою ціною, незалежно від ситуації на ринку. Зараз ми пропонуємо продукт через існуючу мережу газзбутів, щоб до нього отримала доступ максимальна кількість споживачів. Після відкриття ринку газу для населення такий продукт зможуть пропонувати безпосередньо побутовим споживачам і «Нафтогаз», і інші гравці ринку, — зазначив Андрій Фаворов, директор дивізіону Інтегрований газ Нафтогазу.

Для того, щоб скористатись новим продуктом, необхідно звернутись до центру обслуговування клієнтів своєї газопостачальної організації (газзбуту), підписати додаткову угоду до типового договору постачання природного газу, внести попередню оплату і користуватись дешевим газом під час опалювального сезону, сплачуючи лише вартість його транспортування/розподілу.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...