«Під завалами є діти і вони задихаються!» Мешканці Дрогобича нарікають на бездіяльність ДСНС і погрожують прорвати кордони поліції

Опубліковано: 28.08.2019. Автор: . Львівська область

«Під завалами є діти і вони задихаються!» Мешканці Дрогобича нарікають на бездіяльність ДСНС і погрожують прорвати кордони поліції

Від самого ранку територія навколо обваленого чотириповерхового будинку по вулиці Грушевського, 101, у місті Дрогобич очеплена правоохоронцями. Представники Нацполіції та Нацгвардії патрулюють територію та прилеглі двори, не підпускаючи нікого близько до завалів. З журналістами спілкуються сухо і неохоче. Нарікають, що представники ЗМІ заважають їм нормально працювати. Тим часом в місцевих градус емоцій зашкалює. Вони кажуть, що рятувальники ну дуже повільно все роблять, а під завалами досі залишаються живі люди.

Неподалік місця події вже кілька годин поспіль стоять більше сотні чоловік. Частина із них – мешканці обваленого будинку, яких можна відрізнити від решти по заплаканих очах. Люди обурені. Кажуть, що рятувальники все роблять дуже повільно.

Рятувальники кілька годин поспіль не можуть підняти бетонну плиту, під якою зараз знаходиться 19-річна дівчина. Вона жива, бо є зв’язок по мобільному телефону. Працівники ДСНС не можуть краном підняти цю плиту, оскільки його вантажопідйомність 20 тонн, а вона важить всі 50. Трос постійно рветься. Кажуть, що в Дрогобичі крана, який міг би цю плиту підняти – немає. То невже за стільки часу не можна було зі Львова відповідну техніку пригнати? – обурюється нашим журналістам мешканець Дрогобича Микола, який стоїть там від самого ранку.

«Під завалами є діти і вони задихаються!» Мешканці Дрогобича нарікають на бездіяльність ДСНС і погрожують прорвати кордони поліції

За неофіційною інформацією під завалами ще близько десятка людей. Серед них є пенсіонери та діти. Про це говорять місцеві, оскільки з деякими із постраждалих, вдалося поспілкуватися по телефону. Скільки із тих, хто нині знаходиться під тоннами бетону та цегли живі, наразі не відомо.

Вони взагалі до 12 години тут нічого не робили. Тільки ходили навколо, – скаржиться кореспонденту «Західного аргументу» інша мешканка Дрогобича Галина. – Казали по телевізору, що на місці працюють кінологи, але я від самого ранку тут жодного не бачила!

Про те, що на місці не було кінологів, нашим журналістам неофіційно підтвердили і представники Нацгвардії, які охороняють там громадський порядок.

Після обіду градус напруги серед людей почав зашкалювати. Вони кричали і нарікали на непрофесійність дій рятувальників, вимагаючи зустрічі з кимось з керівництва ДСНС Львівської області. Натомість до них прийшов прес-секретар відомства Віталій Туровцев.

Працівники ДСНС роблять усе правильно! Ми не можемо зараз чіпати бетоні плити, оскільки над ними рухаються балки. Їх спочатку потрібно укріпити. В протилежному випадку можуть обвалитися два сусідні під’їзди, – пояснив розгніваним людям пан Туровцев.

Розмова на підвищених тонах із речником обласного ДСНС людей особливо не заспокоїла, хоча і дала свої позитивні результати. Принаймні на завалах почався хоча б якийсь явно видимий рух.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...