Наступні п’ять років «Рівнеоблводоканалом» керуватиме Андрій Карауш

Опубліковано: 30.08.2019. Автор: . Рівненська область

Наступні п’ять років «Рівнеоблводоканалом» керуватиме Андрій Карауш
Андрій Карауш.

Сьогодні на  черговій сесії Рівненської обласної ради депутати обрали директора «Рівнеоблводоканалу», оскільки контракт із попереднім керівником — Андрієм Караушем, який був укладений три року тому,  мав закінчитися вже у вересні.

Зазначимо, що цього разу, окрім пана Карауша, на цю посаду претендували ще чотири кандидати — Володимир Зленко, Василь Бляшин та Ігор Катульський. Майже всі вони, окрім пана Зленка, який не прийшов, кілька тижнів тому мали змогу виступити перед працівниками «Рівнеоблводоканалу» і представити власне бачення розвитку підприємства. Після цього колектив сказав своє слово, підтримавши більшістю голосів нинішнього керівника пана Карауша.

Майже одноголосно підтримали сьогодні Андрія Карауша і депутати обласної ради. До речі, вже вчетверте. Врахувавши це, а також той факт, що за весь період роботи на посаді до очільника «Рівнеоблводоканалу» не було суттєвих претензій,  голова облради запропонував збільшити термін контракту з трьох до п’яти років.

Нагадаємо, Андрій Карауш очолює «Рівнеоблводоканал» з 2012 року.

За інформацією РОВКП ВГ «Рівнеоблводоканалу».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...