Вчителька зі Львова стала однією із десятьох, хто претендує на «Нобелівську премію» для педагогів

Опубліковано: 01.09.2019. Автор: . Львівська область

Вчителька зі Львова стала однією із десятьох, хто претендує на «Нобелівську премію» для педагогів

Премія Global Teacher Prize Ukraine, яку називають «Нобелівською премією для вчителів», оголосила імена десятьох фіналістів, котрі претендують на головний приз — 250 000 гривень та поїздку на освітній форум Global Education and Skills Forum у м.Дубай в березні 2020 року. Серед них  – і львівська вчителька Олена Гальвіцька, повідомляє портал «Освіторія».

Вчителька зі Львова стала однією із десятьох, хто претендує на «Нобелівську премію» для педагогів

Олена Гальвіцька — учителька початкових класів, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24 ім. М. Конопницької  у Львові. Пані Олена вчителює вже 27 років, і ще з початку дев’яностих зсувала парти, щоб діти сиділи обличчям один до одного. Зараз до уроків вона ставиться не менш творчо — учні постійно чергують різні види діяльності: то вигадують казки, то йдуть до бібліотеки за книжками, а то роблять наукові проєкти. Навіть першачки займаються STEM-проєктами, такими як «Правда і вигадки про їжачка».

Двічі на місяць її клас ходить на екскурсії — і не лише до музеїв, а й на ринок, на виробництва, до лісу. У її класі навчатися та читати — це тренд.

Global Teacher Prize Ukraine — щорічна національна премія для вчителів. Має на меті відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні. Національну премію в 2017 році заснувала ГС «Освіторія» після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.

Ім’я переможця, котрий отримає 250 тисяч гривень, 1 рік навчання від «Освіторії» і поїде в березні 2020 року на Global Education & Skills Forum 2020 у Дубай, ми дізнаємося 5 жовтня. Обирає його журі під час асесмент-центру у Харкові. Там за чотири дні фіналісти мають презентувати та проявити себе, показати роботу в командах і трохи розважитися.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...