Більше не «Толя-2 лимона»? Новий Генпрокурор Рябошапка звільнив Анатолія Матіоса

Опубліковано: 02.09.2019. Автор: .

Більше не «Толя 2 лимона»? Новий Генпрокурор Рябошапка звільнив Анатолія Матіоса

Одним із перших кадрових рішень Руслана Рябошапки на посаді Генерального прокурора України стало звільнення головного військового прокурора Анатолія Матіоса. Відповідний наказ сьогодні оприлюднили колеги з «Української правди».

Згідно з документом, наказом Рябошапки Матіоса звільнено з посад заступника генпрокурора, головного військового прокурора, виключено зі списків особового складу ГПУ і направлено до Міністерства оборони для вирішення питання проходження подальшої військової служби.

Більше не «Толя 2 лимона»? Новий Генпрокурор Рябошапка звільнив Анатолія Матіоса

Зазначимо, що пан Матіос займав керівні пости майже при всіх  президентах – і при Кучмі, і при Ющенку, і при Януковичу, і при Порошенкові. За цей час він нажив собі доволі суперечливу славу і багато різних прізвиськ, які давали йому і підлеглі, і пересічні українці:  «Пледік», «Толя-тепловізор», «Толя-сова», «Толя-2 лимона» та багато інших. Посаду головного військового прокурора України при Прошенку він обіймав з 26 серпня 2014 року.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи варто повертатися до жорсткого карантину, щоб зупинити COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...