«Все, пішов в історію»: Кабмін ліквідував УБЕЗ

Опубліковано: 02.09.2019. Автор: .

«Все, пішов в історію»: Кабмін ліквідував УБЕЗ

Управління по боротьбі з економічними злочинами Національної поліції більше не існує. Кабінет Міністрів України вирішив ліквідувати цей підрозділ, який, на думку Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, тільки заважав розвитку бізнесу. Про це він заявив сьогодні, 2 вересня, під час брифінгу.

Ми ліквідували економічну частину Національної поліції України. УБЕЗ (управління по боротьбі з економічними злочинами, – ред.) – все, пішов в історію. Більше поліцейські не повинні втручатися у роботу бізнесу. Це перший крок і він символічний, щоб продемонструвати бізнесу, що тиску більше не буде – зазначив пан Гончарук.

Натомість, за словами глави Кабміну, буде створений інший правоохоронний орган, який займатиметься економічними питаннями. Щоправда, для цього потрібно внести відповідні зміни у чинне законодавство.

Це буде більше аналітичний, а не силовий орган. Ми розраховуємо вирішити найближчим часом питання із підслідністю таких злочинів. А необхідні зміни до чинного законодавства будуть розглянуті та проголосовані народними депутатами впродовж наступних двох-трьох місяців. Ми ж як уряд будемо виконувати цей закон і остаточно забезпечимо передачу функцій, – підсумував Олексій Гончарук.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...