Через хуліганів роботу музичного фонтану у центрі Рівного могли припинити достроково

Опубліковано: 03.09.2019. Автор: . Рівненська область

Через хуліганів роботу музичного фонтану у центрі Рівного могли припинити достроково

Сьогодні зранку мешканці Рівного, які добиралися на роботу через центральну алею Віктора Чайки, що за кінопалацом «Україна», стали свідками дивної картини. Вода у музичному фонтані майже повністю була вкрита білою піною. Щоб розібратися у причинах, на місце одразу була направлена бригада «Рівнеоблводоканалу», яка відповідає за обслуговування фонтану.

Ця піна виникла, швидше за все, внаслідок того, що хтось вилив у фонтан миючий засіб або шампунь, – говорить головний інженер обласного водопостачального підприємства Андрій Грухаль. – Інших причин такого запінення води бути не могло.

За словами пана Грухаля, цей фонтан, як і великий навпроти готелю «Мир», хоч і обслуговує «Рівнеоблводоканал», все ж їх балансоутримувачем є міське управління житлово-комунального господарства. Тож, як буде усунута ця проблема, залежить саме від них.

Єдиним вірним способом зараз було б спустити воду, очистити фонтан від піни і знову наповнити чистою водою. Впродовж усього періоду роботи центральних фонтанів на цей рік угодою та кошторисом було передбачено чотири скиди, промивки чаш і їх наповнення чистою водою. Усі вони вже використані. Востаннє проводили це до Дня Незалежності – 20 серпня. Ми про цю ситуацію вже повідомили балансоутримувача – управління ЖКГ. Тож тепер слово за ними, – підсумував Андрій Грухаль.

Варто зазначити, що попередньо завершити сезон роботи центральних фонтанів планувалося 5 вересня. Тоді фахівці «Рівнеоблводоканалу» мали провести останній скид води і розпочати роботи по консервації фонтанів на зиму. Тому, якби були несприятливі погодні умови, роботу музичного фонтану довелося б припинити достроково, оскільки міняти у ньому воду на кілька днів було б не доцільно. Однак напередодні обласне водопостачальне підприємство отримало лист від міського управління ЖГК із проханням продовжити роботу двох центральних фонтанів ще й на вересень. Зараз вирішується ряд організаційних питань. Тому не виключено, що вже найближчим часом запінений водограй буде спущений, промитий і знову наповнений чистою водою.

За інформацією «Рівнеоблводоканалу».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи варто повертатися до жорсткого карантину, щоб зупинити COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...